Videa-Z netu

GP od defi TS3 Obludárium 7.část

28. září 2012 v 19:16 | *Ness*
No ahojte lidi:) Jak se máte?Já dobře dnes jsem zase byla se svou sestrou na koních:))Hodně mě to baví a jeto super:)!No tak já vas nebudu napínat, mám pro vás 7.čast od defi GamePlaye od defi TS3 Obludárium.Moc se mi líbí:)) Určitě se vám bude líbit taky:)) Vždyt je to defi:D
Tady je:
Mějte se krásně Vaše ness.

GP od defi The Sims 3 Obludárium 6.část

21. září 2012 v 19:58 | *Ness*
Ahojte lidičky mám pro vás 6.část GamePlaye od defi the sims 3 obludárium!!No já myslím že je to skvělí:))Tak děte se určitě na ní kouknot;)) tady ji máte:
Tady je:
Papá vaše ness

GP od defi TS3 Obludárium 2,3,4,část:-)

14. září 2012 v 21:06 | *Ness*
Ahojte lidičky:-) tak jak pak se máte?.Mám pro Vás další části GP od defi The sims 3 Obludárium. První část nebude v C.č. , Ostatní videa budou v C.č.:-)Tak se na ně klidně kukněte:-)

Tady je 2část-První video:-)


Více v C.č.

GP od defi TS3 obludárium 1.část

8. září 2012 v 11:19 | *Ness*
Čaute lidi.-))tak jakpak se máte?Ja skvěle:-)No moje sestra bude mít TS3 roční období!No toje super!Dneska to moje sestra předobjednala!!!!!To je fakt boží!!Zase je víkend:-)Defi má první díl GP TS3 obludarium:-)Tady je:
Určitě se koukněte.
Prosím řekněte svůj názor:-)
Tak ahoj!

Sims 3-Call Me Maybe by Carly Rae Jepsen

31. srpna 2012 v 10:21 | *Ness*
Ahoj:-) tak jak se máte?
No já se mám fajn, dneska jsem si prohlížela videa na youtube z TS a našla jsem tam tohle video.A docela mě zaujal klip od písničky Call Me Maybe vytvořený ve hře The Sims 3.
Tak ho dávám sem, je opravdu luxusní :D:)


Tak co líbí se vám?

Šílené dítě

25. června 2012 v 15:26
Ahoj:-)Mám pro vás video z youtube:-)Líbí se mi, doufám že se vám bude také líbit:-)Zajímalo by mě jak udělal to dítě.Tohle video jse jmenuje: Šílené dítě.Prosím kukně te na no a dejte komentář:-)Díki ahoj:-)

VIDEO NENÍ MOJE!!!!!

Zlá rodina

3. června 2012 v 19:13
Ahoj:-) Narazila jsem na youtube na tohle video , zalíbilo se mi, doufám že se vám bude tež líbit, tohle video se jmenuje Zlá rodina. Mám v plánu něco takového vytvořit:-) Ale nemám teďka v provozu počítač pokazila se mi obrazovka:-/ Ale mělo by to být brzo, doufám:-)VIDEO NENÍ MOJE!
 
 

Reklama