Červen 2012

Šílené dítě

25. června 2012 v 15:26 Videa-Z netu
Ahoj:-)Mám pro vás video z youtube:-)Líbí se mi, doufám že se vám bude také líbit:-)Zajímalo by mě jak udělal to dítě.Tohle video jse jmenuje: Šílené dítě.Prosím kukně te na no a dejte komentář:-)Díki ahoj:-)

VIDEO NENÍ MOJE!!!!!

Makám

25. června 2012 v 15:07
Ahoj:-)Jsem tu!!!Stavím dům, no není to super!!??? Já myslím že jo:-)Dělám i jiné různé věci...:-)Už na mém blogu nebude nuda, věřte mi;-)Líbí se mi tenhle blog jmenujese:our--sims2.blog.cz můžete se na něj kouknut:-)Mě se líbi, třeba se i vám zalíbí:-)

Huráá!

13. června 2012 v 14:29
Ahoj:-) už ám v provozu obrazovku:-) už mám nějaké výrobky:-)bričko je už budu dávat na downalds:-) Doufám že se vám budou líbit:-)mám už tam i nějakou holku, no není to super?tet stavím různé domy:-)Doufá že se vám moje výrobky budou líbit:-)a také doufá že si je budete stahovat:-)no nic tak ahoj! :-)

Zatím nic:-/

5. června 2012 v 15:57
Ahoj:-)Zatím pro vás nic nemám:-/Ale brzy budu:-D Dám si k vůli vám opradu záležet:-)Doufám že se vám moje výrobky budou líbit:-)Te´t pro vás tam budu dávat videa, aspon něco:-)A´t se vám líbí:-)

Zlá rodina

3. června 2012 v 19:13 Videa-Z netu
Ahoj:-) Narazila jsem na youtube na tohle video , zalíbilo se mi, doufám že se vám bude tež líbit, tohle video se jmenuje Zlá rodina. Mám v plánu něco takového vytvořit:-) Ale nemám teďka v provozu počítač pokazila se mi obrazovka:-/ Ale mělo by to být brzo, doufám:-)VIDEO NENÍ MOJE!

The sims

3. června 2012 v 18:13

Trailers


-


Dowloads

-

Videa

-


Soutěže

-

Vytvoření blogu :)

3. června 2012 v 18:00 | Nesinka |  Aktuality
Ahojte :), toto bude asi můj osobní blog, ale také o The sims :) je mi 9, bude 10 let:) a zatím ještě chodím do 3.třídy.
Ráda hraju sims, Já mam jenom trojku základní, ale půjčuju si od svojí starší sestry TS2, protože toho má hodně :). Doufám že se vám tu bude líbit :), budu se to tu snažit trochu rozjet.

Mějte se !:)